košík je prázdný

Dostupnost mapových aktualizací pro PND

Mapové aktualizace jsou určeny pro v současnosti prodávané modely navigací. Mapové aktualizace jsou distribuovány s nejnovější verzí navigačního softwaru Dynavix 10.

 

Lyra

Pro zařízení Lyra je možné využít mapové uskupení Region, Holiday, Evropa, Evropa 3R a Evropa Lifetime. V případě, že vlastníte zařízení s programem ČR Lifetime, je možné využít jednorázové rozšíření mapového podkladu pomocí aktualizace. Upozorňujeme, že při následné aktualizaci v rámci programu Lifetime, bude v zařízení dostupná pouze nová mapa ČR. K zakoupenému rozšířenému mapovému podkladu je možné se vrátit pomocí programu Dynavix Manager.

 

Miro

Pro zařízení Miro je možné využít mapové uskupení Region, Holiday, Evropa, Evropa 3R a Evropa Lifetime. V případě, že vlastníte zařízení s programem ČR Lifetime, je možné využít jednorázové rozšíření mapového podkladu pomocí aktualizace. Upozorňujeme, že při následné aktualizaci v rámci programu Lifetime, bude v zařízení dostupná pouze nová mapa ČR. K zakoupenému rozšířenému mapovému podkladu je možné se vrátit pomocí programu Dynavix Manager.

 

Nano

Pro zařízení Nano je možné využít mapové uskupení Region, Holiday, Evropa, Evropa 3R a Evropa Lifetime. V případě, že vlastníte zařízení s programem ČR Lifetime, je možné využít jednorázové rozšíření mapového podkladu pomocí aktualizace. Upozorňujeme, že při následné aktualizaci v rámci programu Lifetime bude v zařízení dostupná pouze nová mapa ČR. K zakoupenému rozšířenému mapovému podkladu je možné se vrátit pomocí programu Dynavix Manager. 

Pokud vlastníte zařízení z distribuční sítě Mountfield je nutné při výběru mapy Evropy využít při aktualizaci microSD kartu o minimální velikosti 4GB, protože toto zařízení má menší vnitřní paměť než zařízení z běžné distribuční sítě.

 

Tera

Pro zařízení Tera je možné využít mapové uskupení Region, Holiday, Evropa, Evropa 3R a Evropa Lifetime. V případě, že vlastníte zařízení s programem ČR Lifetime, je možné využít jednorázové rozšíření mapového podkladu pomocí aktualizace. Upozorňujeme, že při následné aktualizaci v rámci programu Lifetime bude v zařízení dostupná pouze nová mapa ČR. K zakoupenému rozšířenému mapovému podkladu je možné se vrátit pomocí programu Dynavix Manager.

 

Delta III

Pro toto zařízení je vhodné mapové seskupení Evropa, Region, Holiday. Upozorňujeme, že pro toto zařízení není možné použít aktualizaci Evropa 3R nebo Lifetime.

 

Prodej zařízení Theta, Omega, Delta II, Delta, Tau, Tau II, Tau III, Atto, Tera Tir a software Dynavix pro Windows Mobile byl ukončen. V případě dotazů na poslední dostupnou mapovou aktualizaci pro tato zařízení nás můžete kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..