košík je prázdný

1Nejde mi připojit navigace k PC s Windows 8, 10
Na novějších verzích Windows je občas problém s oprávněním, který zabrání úspěšnému připojení navigace k PC. Postup jak problém vyřešit je popsán zde.

2
Jak aktivuji program 3R nebo Lifetime na svém zařízení?
Pro váš přístup k mapovým update je potřeba provést aktivaci 3R nebo Lifetime. Po registraci v programu Dynavix Manager kontaktujte technickou podporu support@dynavix.cz, do emailu napište své uživatelské jméno použité v Dynavix Manageru a připojte naskenovaný doklad o koupi navigace. O provedené aktivaci programu budete informováni emailem.

3
Jak využít Garanci nejnovějších map?
Jestliže nejsou ve vaší nově zakoupené navigaci nainstalovány nejaktuálnější dostupné mapy, máte možnost do 21 dní od nákupu nejaktuálnější mapy získat. Nainstalujte Dynavix Manager, proveďte registraci s připojením navigačního zařízení Dynavix k PC. Následně pomocí volby HOME > Záruka nejnovějších mapových podkladů odešlete naskenovaný doklad o koupi.
Nedaří-li se vám odeslat fakturu pomocí Dynavix Manageru, zašlete ji prosím na emailovou adresu support@dynavix.cz spolu se svým uživatelským jménem do Dynavix Manageru.

4
Došlo k poškození software navigace, jakým způsobem jej mohu přeinstalovat?
Navigační software můžete přeinstalovat pomocí funkce Tovární nastavení v Dynavix Manageru. Program nainstalujte, vytvořte v něm registraci proveďte připojení přístroje k PC. V aplikaci přejděte do menu HOME > Stahování a instalace > Tovární nastavení. Dále postupujte podle pokynů průvodce.
Tímto procesem dojde zároveň k instalaci nejnovější dostupné verze software. POZOR! Uživatelská data z navigace budou smazána!

5
Navigace Nano z prodejny Mountfield vyžaduje po spuštění kód k aktivaci mapy.
Tento stav může mít několik příčin. Nejčastější řešení jsou následující:
Pokud máte navigaci se základní mapovou nabídkou (ČR, SR, Německo), zkontrolujte, zda v navigaci není vložena neoriginální paměťová karta. Pokud ano, vyjměte ji a zařízení vypněte a znovu zapněte pomocí posuvného ON/OFF tlačítka na spodní straně navigace. Nepomůže-li tento postup, zařízení uveďte do továrního nastavení. K instalaci vyberte pouze mapy „EU CR SK DEU Nano“.
Jestliže v navigaci používáte originální mapové podklady Evropy, vložte kartu s nimi do navigace a přístroj uveďte do továrního nastavení s výběrem map „Dynavix Europe Nano 4 GB“.

6
Navigace vypisuje chybová hlášení, toto přetrvává i po úplném vypnutí a zapnutí přístroje.
Navigaci uveďte do továrního nastavení pomocí Dynavix Manageru.